Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herní módy

 Vyuka je herní mód, kde se noví hráči seznámí se hrou. Je to soukromá offline (bez připojení), kde se hráč učí základní ovládání a cíle hry.

Custom mód umožňuje hráčům vytvořit vlastní hru, kterou mohou ostatní hráči najít v seznamu her a připojit se k ní. Hráč může nastavit počítačem řízené hrdiny (boty), nastavit heslo a maximální počet hráčů.

Ve hře Normal, se hráči připojí do fronty k zápasu buď samostatně (solo), nebo jako skupina. Server pak automaticky vytvoří hru a snaží se sestavit oba týmy tak, aby měly 50% šanci na výhru. Hráči jsou hodnoceni ve skrytém hodnocení (rating) Elo, díky kterému server tyto týmy sestaví.

Mód Ranked je dostupný pro hráče na úrovni 30. Tento mód hraje stejně jako Normal mód, ale existují dva rozdíly. Za prvé, hra používá 'Draft mode', kdy každý tým může zakázat 3 hrdiny ze hry (takže žádný hráč za ně nemůže hrát) a dva týmy nemohou mít stejné hrdiny (takže pokud si tým A vezme hrdinu Ezreal, tým B si ho vzít nemůže). Za druhé je hodnocení vypočítávané na základě hráčovy vykonnosti v rank hrách. Hráči a týmy jsou umístěny v žebříčku podle hodnocení, a nejlepší mají šanci soutěžít v '$100,000 Global Finals' na konci sezóny.

Co-op vs. AI - je stejný typ jako Normální hra, ale proti lidskému týmu stojí počítačem ovládaní boti s nastavitelnou vysokou inteligencí. Tento typ hry lze prozatím hrát jen v 5 vs. 5.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 28093
Měsíc: 765
Den: 36